O společnosti

Společnost KORAL prodej-montáž s.r.o. byla založena v roce 1997
Její obchodní aktivity však začaly prostřednictvím jejího zakladatele Jaroslava Lišky již v roce 1992.
 
Obor dveří a zárubní byl už od počátku jasným artiklem, kterému se chtěl věnovat. Jako mnoho lidí v té době začínal dovozem vyřazených dveří z Německa. Se stále většími nároky klientů musel řešit vhodného dodavatele až začal spolupracovat s firmou Sapeli, která v té době rovněž začínala.
 
Následovaly roky tvrdé práce. Odměnou byl pro majitele rozkvět společnosti a následná nabídka od firmy Sapeli na užší spolupráci. Ve společnosti KORAL prodej-montáž s.r.o. již v roce 1998 pracovalo kolem 30 lidí. Je každoročně oceňována firmou Sapeli jako jeden z nejúspěšnějších prodejců v ČR ( 9 x první nejúspěšnější prodejce).
 
V roce 2003 zakoupil Jaroslav Liška původní mlýn v poměrně výrazně zchátralém stavu. Objekt se nacházel u Jahodového potoka na okraji obce Milešov. Krása okolní krajiny a poloha v turisticky zajímavém místě přímo vybízela k využití objektu pro turistiku, sport a rekreaci.
V roce 2004 započala kompletní přestavba původního mlýna na penzion s restaurací. V rámci první fáze rekonstrukce byl i upraven přilehlý terén. Penzion byl kolaudován na přelomu roku 2007/2008.
 
V roce 2008 byl penzion poprvé otevřen. Zvolené datum 29.února bude dalším milníkem v historii společnosti Koral. Toho dne započala další epocha jejích dějin. Rovněž bychom chtěli poděkovat obci Milešov a dalším isntitucím za vstřícný přístup. Budeme se snažit, aby náš penzion byl přínosem nejen pro naši společnosti,ale i pro obec jako takovou a její občany.

V roce 2009 byl penzion rozšířen o minigolfové hřiště. Byly dokončeny práce na okolí penzionu.
Současně byly záhájeny přípravy pro realizaci druhé etapy našeho penzionu.
Ta proběhla v roce 2010. Penzion je rozšířen o dalších 8 kvalitních a prostorných pokojů. Dále o společenskou místnost, která je využívána jako učebna pro větší skupiny, bar nebo společenská místnost, dle potřeb našich klientů.
Další novou částí je místnost pro volný čas. Zde jsou umístěny stolní hry, šipky, fotbal atd. Současně bude možnost tuto místnost využít jako oddací místo pro svatby. Současně s vedlejší společenskou místností může sloužit pro velké skupiny.

Stále dokončujeme i drobné úpravy v hlavní části penzionu tak, aby penzion zapadl do okolní přírody. Náš penzion se umístil mezi TOP50 v anketě Penzion roku ( pořádá AHR ČR s FTonline ). V dalších letech 2011 (9.místo ) a 2012 ( 7.místo ) byl hodnocen mezi TOP10 nejlepšími penziony roku.Navázali jsme spolupráci s novými klienty. Náš penzion si oblíbila i firemní klientela, ale i soukromá pro přijemnou rekreaci.
 
Počkejte na další pokračování . . . . . . . . . . . . . .

 

Dovolená s dětmi-penzion pro děti-rodinná dovolená s dětmi-ubytování s dětmi


http://koreal.cz/

Objednávky:
318  690 063
602  434 783
penzion@liskuvmlyn.eu
Copyright (c) 2007-2012 Koral s.r.o.
  • jordan retro 12 pink
  • cheap mlb jerseys
  • cheap nfl jerseys
  • Retro jordans for sale
  • wholesale mlb jerseys from china
  • cheap air jordan 11 shoes
  • wholesale nike nfl jerseys
  • Wholesale jordan